Finesse, in alles wat we doen

13/09/2019

Net zoals elk van onze technieken, hebben we ook onze werkwijze over de jaren heen verfijnd en geperfectioneerd. Zo geniet u van een aanpak op maat en krijgt u te maken met professionals die elk expert zijn in hun vak. U wordt bij elke fase bijgestaan door iemand van ons team. Hoe verloopt dat nu precies?

 

Alles begint bij ons met een ontwerp op maat. Onze interieurarchitecten tekenen uw keuken en/of interieur uit. Ze verfijnen het ontwerp tot het volledig naar uw wens is. Daarbij houden ze altijd rekening met functionaliteit.

 

Elk lid van ons team heeft één ding gemeen: ze verliezen geen enkel detail uit het oog, van ontwerp tot en met de plaatsing. Zo bent u zeker van mooie bronmaterialen, nauwgezet handwerk in ons eigen atelier en een feilloze afwerking. Finaal geniet u van een meesterlijk interieur.

 

Strookt onze werkwijze met uw gedachtegang? Kom langs voor een keuken en/of interieur op maat!

Deel dit bericht:

ZOMERVERLOF TOONZAAL OOSTROZEBEKE

De toonzaal van Frank Tack in Oostrozebeke is deze zomer gesloten op de volgende data:

  • 20 juli tot en met zondag 11 augustus
  • donderdag 15 augustus

De gloednieuwe pop-up Knokk’on blijft deze zomer wel elke dag toegankelijk voor onze bezoekers van 11 tot 13 uur en van 14 tot 18 uur.

Meer info hier